Yetkili Erdal DEMİRAĞ
GSM 0.5327145170
Ofis Necatibey Cad. No : 40/31 Çankaya – ANKARA
Pzt – Cmt 08:00 -18:00

Ofis Ses Yalıtımı

 Ofislerde ses yalıtımı yapılmasındaki amaç gürültüye maruz kalmadan rahat çalışabileceğiniz bir ortam oluşturmak. Ofislerde birçok işçinin bulunmasından dolayı gürültü oluşumu kaçınılmazdır.Bu gürültüden kurtulmak için en yaygın yöntem tabikide ses yalıtımı uygulaması yaptırmak.Ses yalıtımı uygulamalarının birçok çeşidi olduğundan mekandaki ses oranı ölçülmeli ve iyi bir sonuç sağlanmalıdır.

Ofisler gelen müşterininde dikkatini çekmek için akustik ses yalıtımı uygulaması daha idealdir.Akustik ses yalıtımı uygulamaları için akustik düzenleme süngerleri kullanmanız tavsiye edilir. Daha güzel görüntü sağlamak için yankı kesici akustik kumaş panellerde bulunur.Ancak bu malzemeler akustik süngerden daha maliyetlidir.Akustik ses yalıtımı uygulamaları ile dışarıdan gelen sesler ve içeride oluşan ses kalabalığı engellenir ve rahat bir ortam oluşur.

Ofisler için kullanılan ses yalıtım malzemeleri yeni teknoloji sayesinde üretilmiş makineler sayesinde istenilen renk,şekil ve boyutta üretilirler. Bu sayede ofisinizde kullanabileceğiniz bir çok malzeme açığa çıkar.

Sayfamızı Paylaşın

Haberler

Ankara Ses Yalıtım Malzemesi
Ankara Ses Yalıtım Malzemesi
2021-05-16
Komşu Duvar Ses Yalıtımı | Ankara Ses Yalıtımı
Komşu Duvar Ses Yalıtımı | Ankara Ses Yalıtımı
2021-04-27
SES YALITIMI NASIL YAPILMALIDIR ?
SES YALITIMI NASIL YAPILMALIDIR ?
2020-03-14