Yetkili Erdal DEMİRAĞ
GSM 0.5327145170
Ofis Necatibey Cad. No : 40/31 Çankaya – ANKARA
Pzt – Cmt 08:00 -18:00

Hakkımızda

Şirketimizin ana prensipleri; doğru hizmet sunmak, verimlilik, hızlı üretim ve yaratım ile müşterilerinin beklentilerine cevap verebilmektir. Temel ilkemiz hedefe kaliteli ve süratli bir şekilde ulaşarak MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ yaratmak ve sınırsız hizmet anlayışını kalıcı bir işbirliği ile sürdürmektir.
 
Güzelyurt İnşaat, bu amacı gerçekleştirmek düşüncesi ile yola çıkarak, Ankara’da ve Türkiye’de tasarım ve dekorasyon gibi konularda alanlarında deneyimli, profesyonel eğitim ve teknik alt yapısı ile seçkin müşterilerine farklı ve kaliteli hizmet verme yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Güzelyurt İnşaat, Ankara’da tasarım ve dekorasyon alanlarındaki deneyimi ve teknik ustalığı ile müşterilerinin taleplerini doğru algılamaya büyük önem verir. Hızlı, çok yönlü, yaratıcı ve disiplinli düşünce  ile alternatif çözümler sunarak sizlere minimum zamanda  maksimum verimlilik sağlar.
 

VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ

 
  • Ankara ve Çevresinde İnşaat işleri ve Ses Yalıtımı,Çatı Tamiri,İzolasyon işlemleri v.b tüm işlerinizin kısa sürede tamamlanması.
  • İnşaat süreci ve çerçevesinde müşterileri için her türlü malzeme,gereç ve aletleri temin edilmesi.
  • Yapılacak inşaat ve dekorasyon işleri için farklı imajlar yaratılması amacı ile alternatifler sunulması.
  • İnşaat materyalleri konusunda en seçkin ve kaliteli ürünleri imal eden ve satan firmalar ile işbirliği yapılması.
  • Özgün materyal taleplerini gerektiğinde yurt dışından getirerek karşılamak ve geniş yelpazede ürün seçenekleri sunmak.
  • Her türlü BANYO, MUTFAK, OFİS, MAĞAZA, KONUT v.b. için özel tasarım,proje yapmak ve bunları uygulamak.
Güzelyurt İnşaat, Ankara’da dekorasyon işleri ve hizmet verdiği tüm alanlarda, seçkin müşterilerinin taleplerini, en son teknolojileri ve yaratım gücünü kullanarak en kaliteli, en ekonomik ve en kısa sürede karşılayabilmek için her zaman hizmetinizdedir.

 

Sayfamızı Paylaşın