Yetkili Erdal DEMİRAĞ
GSM 0.5327145170
Ofis Necatibey Cad. No : 40/31 Çankaya – ANKARA
Pzt – Cmt 08:00 -18:00

Ses Yalıtım Malzemesi, Ses İzolasyonu Malzemesi, Akustik Yaltım Ürünleri, Akustik Süngerler, Akustik

SES YALITIM MALZEMESİ

Gürültü günümüzdeki çalışma hayatını ve rahat bir ev ortamını etkileyen önemli faktörlerden birisi haline gelmiştir. Çağrı merkezi ya da diğer ofis ortamlarında gürültü problemi sorunlar oluşturmaktadır. Bu problemlere karşın ses izolasyon malzemeleri satış ve uygulama hizmetini gerçekleştirmekteyiz.
 
YANMAZ AKUSTİK SÜNGERLER izolasyonunın değerli olduğu bölgeler de yapılacak ses yalıtımı uygulamalarında yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanılıyor.
 
Yanmaz süngerler açık gözenekleri sayesinde ses yutumu sağlamakta olan ürünlerdir. Yüksek seviyeli seslerin izolasyonunda tek başlarına kullanılmazlar. Bu gibi durumlarda bir kaç yalıtım ürününün bir araya getirilmesi ile en üst yüzeyde yanmaz sünger kullanılıyor. Yanmaz süngerler direk duvara uygulandığında düşük seviyeli seslerin yutumu, yankı izolasyonu ve ortam ses kalitesi arttırma görevi görürler.
 
Yanmaz Süngerler ham maddesine göre iki çeşit olarak satışa sunulmaktadır. İlki poliüretan madde den üretilen çeşitli kimyasallarda bekletilerek tutuşmazlık özelliği elde edilen ürünlerdir. Siyah renkte düz ve farklı desenlerde üretimi yapılabilen 1 m2'lik levhalardır. Diğer yanmaz sünger tipi ise melamin madde den üretimi yapılan ham maddeden ötürü yanmaz ve antibakteriyel olan basotect süngerlerdir. Yine düz ve farklı desen alternatifleri mevcut olup gri ve beyaz renklerde üretimleri yapılmaktadır.
 
Ham maddesi Poliüretan olan akustik süngerler mükemmel ses yutum değerlerine sahiplerdir. Ses emici özelliği ile esnek ve kolay uygulaması yapılabilen yapısı ile pek çok kullanım alanına sahiplerdir. Gözenekleri açık akustik süngerlerin yoğunlukları ve kalınlıkları değişkenlik göstermektedir.
 

Ses Yalıtım süngerlerinin

tutuşmazlık özelliğe sahip yapısıyla mükemmel ses yutum değerlerine sahiplerdir. Açık gözenek yapısı yüksek ses yutum değerleri ile ses yalıtım uygulamalarında etkin çözümler sunmaktadır. Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerlerin farklı renk ve desenleri mevcuttur.

 

Sayfamızı Paylaşın

Haberler

Ankara Ses Yalıtım Malzemesi
Ankara Ses Yalıtım Malzemesi
2021-05-16
Komşu Duvar Ses Yalıtımı | Ankara Ses Yalıtımı
Komşu Duvar Ses Yalıtımı | Ankara Ses Yalıtımı
2021-04-27
SES YALITIMI NASIL YAPILMALIDIR ?
SES YALITIMI NASIL YAPILMALIDIR ?
2020-03-14